budowa domu poradnik youtube kurs budowy domu jednorodzinnego allegro

Haker Budowy – Fundamenty

„Jak Wybudować Fundamenty Domu w 2 Tygodnie, Mając Do Pomocy Tylko 1 Osobę, Bez Posiadania Doświadczenia i Dużych Pieniędzy Na Fachowców.”

„Dla Osób, Które Chcą Wybudować Dom
- Ale Nie Wiedzą Jak.”

Od: Kamil Goldmann

Witaj,

Drogi Czytelniku,

Jeśli jesteś zmęczony szukaniem informacji o budowie domu na forach internetowych, czytaniem sprzecznych opinii „fachowców” i zastanawianiem się, który z nich ma rację albo nie masz po prostu czasu na siedzenie godzinami w Internecie, to zaraz pokażę Ci zaskakujące rozwiązanie które odmieni wszystko…

Podejmując Decyzję o Budowie Domu, Stałeś Się Odpowiedzialny Za Ten Cel.

Wiem jak wspaniale się teraz czujesz. Jesteś podekscytowany i pełen wiary, że uda Ci się wybudować dom. Nie możesz się już doczekać kiedy skończysz i zaczniesz meblować salon, kuchnie i sypialnie. Pewnie wyobrażasz sobie, jak sadzisz drzewa w ogrodzie i mieszkasz już na swoim.

Marzenia są wspaniałe i z całą pewnością należy je mieć.

Pamiętaj jednak, że do spełnienia marzeń prowadzi ciężka droga, która dla wielu okazuje się zbyt trudna do pokonania.

Niektórzy Kończą Na Zakupie Projektu.

Znam osoby, które poddały się już na początku. Zakupiły projekt i po jego obejrzeniu rozmyśliły się. Zrobiły tak ponieważ zabrakło im wiary w to, że mogą tego dokonać. W pewnym momencie poczuły, że brakuje im czasu i wiedzy, która jest niezbędna podczas budowy domu.

Ty Jednak Nie Odłożysz Projektu, Bo Dam Ci System, Który Działa – Krok Po Kroku.

Czytasz moje słowa nie przypadkowo. Trafiłeś na tę stronę bo coś chciało, abyś tu trafił. Niektórzy nazywają to szczęściem, inni przeznaczeniem, jeszcze inni „magią celu” lub „Pomocą Bożą”.

Twój cel wzywa Cię i chce, abyś do niego dotarł jak najszybciej.

„W Bloku Się Mieszka. W Domu Się Żyje.”

Na pewno jesteś osobą, która już to zrozumiała, dlatego czeka Cię teraz trochę pracy. Wiedz jednak, że podróż tysiąca mil, zaczyna się od postawienia pierwszego kroku.

Bez tego kroku nic się nie wydarzy. Nadal będziesz mieszkał w małym mieszkaniu i narzekał na brak przestrzeni. Będziesz płacił tysiące złotych do spółdzielni. A świadomość tego, że mogło być inaczej, doprowadzi Cię na starość do depresji.

Gdy Budujesz Dom, Korzystaj Z Doświadczeń Innych …

Nauka na własnych błędach jest o wiele bardziej bolesna i kosztowna niż nauka na cudzych. Możesz łatwo ich uniknąć zadając pytania i prosząc ekspertów o radę.

Błędy na budowie zawsze ciągną za sobą dodatkowe wydatki. Dlatego musisz umieć kontrolować budowę, szczególnie jeśli zlecisz to firmie.

Nie Chodzi Tu O Nieustanne Patrzenie Wykonawcom Na Ręce, Ale O To, Aby Być Świadomym, Że Nawet Fachowcy Popełniają Błędy.

Warto wiedzieć co jest ważne na budowie, a na co można machnąć ręką. Na czym można zaoszczędzić, a co wymaga zakupienia lepszej jakości materiałów.

Problemem nie jest tylko to, że za BŁĘDY płaci się podwójnie, ale przede wszystkim to, że wielu błędów nie da się później naprawić (np. zabetonowane zbrojenie).

„Jak Mam Poznać Szczegóły Budowy Domu, Skoro Nie Znam Żadnego Fachowca?”

Jeśli chcesz znać szczegóły prac budowlanych, to nie masz wyjścia, musisz zobaczyć to na własne oczy. Nie ma możliwości, abyś przeczytał w Internecie kilka artykułów o budowie domu i na ich podstawie zabrał się do pracy. Po prostu nie dasz rady.

Najtrudniejsze jest przeniesienie wiedzy książkowej na praktykę. Teoria jest tylko teorią. Ty potrzebujesz wiedzy, jak przenieść teorię na praktykę. Potrzebujesz poznać techniki budowania, sprytne sztuczki i strategie, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Potrzebujesz wiedzy praktycznej!

SZCZEGÓŁY – To Cię Najbardziej Interesuje
I Nie Pozwala Rozpocząć Budowy.

Jeśli nie wiesz co masz robić Krok po Kroku, to nie uda Ci się ruszyć z miejsca. A nawet jeśli, to ciągle będziesz zadawał sobie pytanie „Czy dobrze to robię?”, „Czy na pewno we właściwej kolejności?”.

Na pewno chciałbyś, aby ktoś pokazał Ci jak wybudować dom „Krok Po Kroku”, tak abyś nie musiał się zastanawiać, tylko od razu mógł przystąpić do działania.

Dlatego mam dla Ciebie propozycję:

Pokażę Ci Jak Wybudować Dom Od Podstaw, Tak Abyś Nie Musiał Wydawać Fortuny Na Zatrudnianie Fachowców.

Przygotowałem dla Ciebie niesamowity kurs, z którego dowiesz się wszystkiego o pierwszym etapie budowy. A mianowicie o tym: Jak Wykonać Fundamenty.

Pokażę Ci praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci zrealizować Twoje marzenie. Jest to kurs dla osób, które nie boją się pracy, które szukają wyzwań i chcą zrealizować życiowy cel – zbudować dom.

Zostań „Hakerem Budowy” i Złam System,
Który Cię Hamuje.

Wiesz kim jest Haker?

Haker jest to osoba o bardzo dużych, praktycznych umiejętnościach informatycznych. Cechuje się bardzo dobrą orientacją w temacie i potrafi robić rzeczy, o których inni nie mają pojęcia. Jego atutem jest SZYBKOŚĆ w działaniu.

Kurs, który dla Ciebie przygotowałem nosi nazwę „Haker Budowy”. Nazwałem go tak dlatego, ponieważ jestem przekonany, że po jego obejrzeniu nabierzesz niesamowitego pędu.

Nauczysz się praktycznych umiejętności, o których większość nigdy nie słyszała i będziesz mógł wybudować dom własnymi rękami, oszczędzając przy tym sporo pieniędzy.

Kurs „Haker Budowy – Fundamenty” To:

 • Niesamowita strategia Majstra Budowlanego, która w 14 dni pozwala wybudować fundamenty i zaoszczędzić ponad 8 000 zł na robociźnie.
 • Dowiesz się jak wykonać wykop na działce i wytyczyć budynek.
 • Zobaczysz jak wykonać chudziak, aby reszta prac przebiegła szybko i bezproblemowo.
 • Poznasz najlepszy sposób na wykonanie ław fundamentowych. Dzięki niemu zaoszczędzisz na zakupie betonu towarowego.
 • Dowiesz się wszystkiego o murowaniu ścian fundamentowych, również tego jak wykonać odpowiednią zaprawę cementową.
 • Poznasz najlepszy sposób na izolację przeciwwilgociową fundamentów.
 • Poznasz skuteczny sposób na ocieplenie fundamentów, który wyeliminuje wychładzanie się budynku w przyszłości.
 • Zobaczysz jak zasypać fundamenty piachem, aby w przyszłości nie osiadały posadzki.
 • Zobaczysz jak wykonać posadzki na gruncie oraz odpowiednio je zaizolować.

Kurs, Który Przygotowałem Dla Ciebie To Swego Rodzaju Dziennik Budowy.

Każdy dzień został dokładnie zarejestrowany na kamerze i teraz możesz zobaczyć wszystko, nie ruszając się z domu. Każda z czynności pokazana Krok Po Kroku.

Całą potrzebną wiedzę zdobędziesz siedząc wygodnie na kanapie.

Nie musisz nigdzie jechać.

8-Godzinny Kurs „Haker Budowy” Ujawnia:

 • Jak w jedną noc zaplanować budowę, którą odkładasz miesiącami, i postawić pierwszy krok w drodze do celu?
 • Jak korzystać z niesamowitego sposobu na przenoszenie poziomów, wypromowanego przez Gustawa Gerlacha i cieszyć się prostymi ścianami.
 • Poznasz MEGA prosty sposób na wytyczanie budynku, dzięki któremu od razu pozbędziesz się stresu i przystąpisz do budowy fundamentów. (skopiuj to!)
 • Jak zapanować nad stresem związanym z izolacją fundamentów i zwiększyć szanse na suche ściany o 120%?
 • Jak usunąć naprawdę głupi błąd, który może być powodem zawilgocenia ścian i powstawania nieprzyjemnego zapachu w domu?
 • „Jak nie popełnić fatalnego błędu przy wyborze ocieplenia? Jeśli źle wybierzesz, nie będzie drugiej szansy”.
 • „Prosta 3-minutowa sztuczka, którą przyśpieszy wiązanie zbrojenia o 200 %. Natychmiast”.
 • „Ta konkretna metoda działa w każdym wieku. Jest tak prosta, że nawet małpa sobie poradzi”.
 • Prosty system, dzięki któremu 63-letni mężczyzna z Warszawy zaczął murować ściany fundamentowe i to bez znajomości teorii.
 • Jak zastosowanie 3 elementów pozwoli Ci uzyskać odpowiednie spadki na rurach kanalizacyjnych.
 • Jak 4 proste słowa wypowiedziane na głos, uchronią Cię przed rezygnacją z budowy, a nawet przyśpieszą jej realizację.
 • Objaśnię Ci jak w 14 dni postawić kompletne fundamenty domu jednorodzinnego.
 • Dwa sposoby na izolację przeciwwilgociową fundamentów (pierwszy to pomalowanie ścian Dysperbitem Dn, a drugi, o wiele lepszy, znajdziesz w tym kursie)
 • Jak raz na zawsze wyeliminować straty w materiale. Jeśli ten zostaje Ci za każdym razem, kiedy zakończysz jakieś zadanie – nie wyrzucaj go. Tym sposobem marnujesz swoje ciężko zarobione pieniądze. Lepiej wykorzystaj starą metodę „U-boota”, która działa niemal od razu.
 • Jak drastycznie zwiększyć wytrzymałość posadzek na gruncie (pierwsza metoda to zamówienie betonu klasy C16/20, a druga metoda to metoda stosowana przez Niemców)
 • Dowiedz się o technice „kopniętego prostokąta”, która w przyszłości będzie najpotężniejszą techniką w budownictwie, a której użycie już dziś zapewni Ci połapanie kątów na budowie. Zobacz co zrobi w przyszłości młode pokolenie budowlańców i zrób dokładnie tak samo.
 • Niesamowity >>Trick<< ojców budownictwa, który pozwoli Ci 4-krotnie podnieść wytrzymałość izolacji przeciwwilgociowej. Zastosowanie go zapobiegnie pękaniu powłoki.
 • 8 list kontrolnych, które należy przeczytać, zanim będziesz mógł naprawdę przystąpić do działania.
 • STARA TAJEMNICA najzdolniejszych budowlańców, która jest rzadko wykorzystywana, a która bardzo szybko pozwala wypoziomować chudziaka (DVD2, 5:40).
 • PRAWO JAZDY na zagęszczarkę. Ten instruktaż od razu pozwoli Ci przystąpić do zagęszczania podłoża, bez zastanawiania się jak uruchomić maszynę. (DVD2)

Film Demonstracyjny

Jeśli myślisz, że ten produkt jest zbyt trudny do wdrożenia, to powiem Ci, jak działa McDonald.

McDonald nie korzysta z zawodowych kucharzy. Pracują tam 18-latki, które nie mają pojęcia o gotowaniu, a zawsze robią dobre jedzenie.

Mój produkt działa tak samo. Nie musisz umieć budować wszystkich domów, ale możesz wybudować swój dom z gotowym przepisem, który Ci podaruję.

Po przejściu tego kursu, z budową domu każdy sobie poradzi.

„Haker Budowy” Odpowie Ci Na
Najważniejsze Pytania:

 • Jak wybudować Fundamenty Domu od A do Z.
 • Jaki jest przebieg prac budowlanych?
 • Jaki będzie potrzebny sprzęt?
 • Czy warto się za to zabierać samodzielnie?
 • Dlaczego coś robi się tak, a nie inaczej?
 • Gdzie trzeba być dokładnym, a gdzie niedokładności są wybaczalne?
 • Jak zorganizować pracę i przygotować schematy działania?
 • Jak nie popełnić błędów, które później będą czasochłonne i kosztowne do poprawy?
 • Jak szybko budować dom?
 • Jak zaoszczędzić pieniądze na rozwiązaniach i ułatwić sobie budowę?
 • Które prace, jako kompletny laik, mógłbyś zrobić wraz z żoną – w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, że robisz to dobrze?
 • Jak wszystko robić, by nie było potrzeby brać drogich fachowców.

Jeśli szukasz dokładnych, precyzyjnych rad dotyczących robót budowlanych oraz sposobów jak wykonać większość prac własnymi rękami – Haker Budowy jest dla Ciebie.

„Ile Będzie Mnie Kosztować
Inwestycja W Ten Kurs?”

W trakcie PRZECHODZENIA kursu, zobaczysz rzeczy, które po wdrożeniu przyniosą Ci zwrot gotówki liczone w tysiącach złotych!

I choć kurs jest wart 1999 zł, Ty nie zapłacisz za niego takiej kwoty.

Nie będzie to nawet 997 zł,

ani 497 zł…

Inwestycja w ten kurs to tylko 127 zł.

Obniżyłem cenę to takiej kwoty, aby „Haker Budowy” był dostępny dla każdego, kto rozpoczyna budowę.

Wiem, że liczysz każdy grosz i myślisz: „Nie mogę teraz pozwolić sobie na taki wydatek :-( „

Pomyśl jednak inaczej. Ten kurs pozwoli Ci zarobić na pracach, które w wolnej chwili wykonasz samodzielnie. Potraktuj to jako inwestycję ze stopą zwrotu 4000% Inwestujesz 127 zł, a wyciągasz z tej wiedzy minimum 8 000 zł.

Gwarancja Satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Oficjalnie udzielam Ci 2-letniej, bezwarunkowej gwarancji satysfakcji.

Oznacza to, że masz dokładnie 2 lata na przetestowanie całego kursu. Jeśli w ciągu tych 2 lat dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany i dasz mi o tym znać, zwrócę Ci Twoje pieniądze, również te wydane na przesyłkę.

Nie decyduj teraz, czy ten kurs jest dla Ciebie – wypróbuj go zupełnie bez ryzyka. Nie masz nic do stracenia, a możesz nauczyć się wykonywać fundamenty domu i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Zapytasz: Kamil, skąd masz tyle odwagi, żeby coś takiego proponować?

Kursy, które tworzę, są nastawione na osiąganie rezultatów. Potwierdzają to opinie setek klientów, którzy już z nich korzystają. Dlatego nie boję się dać takiej gwarancji.

Owszem, zdaję sobie sprawę, że ktoś może nadużyć mojej gwarancji, ale wiem też, że jak zaoszczędzisz 8 000 zł na wykonaniu fundamentów z moim kursem, to dlaczego miałbyś to robić?

Gramy przecież w jednej drużynie. Ja pomagam Tobie, Ty pomagasz mi.

Dlatego ostatecznie, możesz ZA DARMO PRZETESTOWAĆ mój kurs – użyć go do woli. Jeżeli cokolwiek Ci się nie spodoba napisz do mnie, a oddam Ci wszystko co zapłacisz. Uczciwe?

Najczęściej zadawane pytania:

 • „Ile czasu trwa kurs?”
  Łączny czas całego kursu to 8:42 h. Tylko i wyłącznie konkretnej wiedzy, do wykorzystania od zaraz.
 • „Jaką firmą nadajecie przesyłki?”
  Kursy wysyłamy Pocztą Polską, listem poleconym. Jeśli nie będzie Cię w domu, listonosz zostawi Awizo.
 • „Ile czasu trwa realizacja zamówienia?”
  Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin. Przesyłki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku.
 • „W jakim formacie jest kurs?”
  Kurs jest na DVD. Można go odtworzyć w kinie domowym lub na komputerze. Każda płyta posiada „Wybór scen”, abyś mógł łatwo powrócić do interesującej Cię części filmu.
 • „Czy film posiada lektora?”
  Tak, wszystkie czynności w kursie omawia lektor. Dokładnie tak, jak na filmie demonstracyjnym.

Decyzja należy do Ciebie…

Moim celem nie jest nachalne przekonywanie Cię do zakupu „Hakera Budowy”. Powiedziałem Ci co zawiera ten kurs oraz ile możesz na nim zyskać.

Więc jeśli nawet nie przekonuje Cię to, że możesz testować ten materiał całkowicie bez ryzyka przez 2 lata, z możliwością odzyskania pieniędzy w każdej chwili, to oznacza, że szkolenie „Haker Budowy” nie jest dla Ciebie.

Jeżeli natomiast jesteś na tyle odważny, aby go wypróbować, to kliknij poniżej przycisk „ZAMÓW” i widzimy się po drugiej… łatwiejszej stronie budowy.

 • Tak, Kamil, Chcę Twój najnowszy kurs „Haker Budowy – Fundamenty”

Byłoby wielką stratą, nieskorzystanie z tego kursu, mając 2-letnią gwarancję zwrotu…

Jestem w PEŁNEJ GOTOWOŚCI żeby…

… rozpocząć budowę fundamentów na mojej działce
w ciągu następnych kilku dni!

 • Rozumiem, że mogę przetestować Twój kurs BEZ RYZYKA przez 2 lata.
 • Mogę zacząć w ciągu kilku dni wykonywać ławy fundamentowe.
 • Zdradzisz mi jak wykonać fundamenty i zaoszczędzić ponad 8 000 zł.

Ty Również Możesz Szybko
Wybudować Dom…

Pokażę Ci, co zrobić, aby już niedługo zamieszkać we własnym domu. Zobaczysz jak go wybudować tanim kosztem i uniknąć poważnych strat pieniędzy.

Te informacje są tak potężne, że powinny wymagać pozwolenia na broń.

Właśnie Masz Szansę Uchronić Twoje
Ciężko Zdobyte Oszczędności!

Na pewno wiesz, jak fachowcy się cenią. Wiesz, że budowa Stanu Surowego to koszt rzędu 150 000 zł i z tego 1/3 pójdzie na robociznę.

Dlatego możesz zaoszczędzić nawet 50 000 zł budując dom systemem gospodarczym, czyli własnymi rękami. Nie jest to wcale trudne, ale będziesz potrzebował pomocników.

Jeśli masz więc ludzi do pomocy, to podejmij się wyzwania. Po prostu zrób to z „Hakerem Budowy”.

Co Dalej?

Aby zdobyć swój egzemplarz w wersji na DVD, kliknij w „Zamów” i podaj dane do wysyłki. Jak najszybciej zakończ płatność, a ja natychmiast nadam przesyłkę z Twoim kursem „Haker Budowy”.

Jeśli jednak zdecydujesz się na wersję ON-LINE, dostęp do kursu otrzymasz w ciągu 5 minut. System automatycznie wyśle Ci link oraz hasło.

W wersji Online kurs jest tańszy, ale nie ma możliwości pobrania filmów na dysk komputera. W ten sposób zabezpieczam się przed nielegalnym kopiowaniem. Dostęp do kursu przez www jest dożywotni, więc możesz być spokojny.

Do zobaczenia i usłyszenia w trakcie oglądania kursu.

Kamil Goldmann
Współautor kursu

P.S. Pamiętaj, że chroni Cię 2-letnia Gwarancja Satysfakcji, która zabezpiecza Twoją decyzję.

P.S.2 Z Hakerem Budowy zdobędziesz wiedzę, którą w zwykłych warunkach musiałbyś nabywać co najmniej przez 5 lat. Tutaj zdobędziesz ją w 8,5 godziny. Sam się przekonasz, że po obejrzeniu tego materiału będziesz inną osobą.


Formularz zamówienia

Wersja on-line

Dostęp do kursu w 24 godziny i żadnych kosztów wysyłki, a przy tym oszczędzasz 46% ceny

Haker Budowy – Fundamenty: 87.00 zł
zamów

Dodatkowe informacje:

Nr konta: 60 1140 2004 0000 3002 7410 9158 (mBank)

Dane do przelewu: Praxis Plus Katarzyna Goldmann, Gołaszyn, ul. Paderewskiego 6 63-940 Bojanowo

PayPal: poczta.praxis.plus@gmail.com

PayPal.me: https://www.paypal.me/praxisplus

Dane potrzebne do przelewu zagranicznego (Konto mBank):

Numer IBAN: PL 60 1140 2004 0000 3002 7410 9158
Dane firmy: Praxis Plus Katarzyna Goldmann, Gołaszyn, ul. Paderewskiego 6 63-940 Bojanowo
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
nazwa i adres mBanku: BRE Bank S.A. INTERNET BANKING al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
SORT CODE/numer rozliczeniowy: 11402004

Pozostałe kursy w tej części

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X